Tuinaanleg & -onderhoud in de regio Oost-Vlaanderen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (786)
Brussel (182)
Henegouwen (562)
Limburg (389)
Luik (434)
Luxemburg (166)
Namen (292)
Oost-Vlaanderen (806)
Vlaams-Brabant (687)
Waals-Brabant (466)
West-Vlaanderen (822)


 

Tuinaanleg & -onderhoud in de regio Oost-Vlaanderen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 18 |


Laureys K
Brielstraat 10
9120 Melsele

T: 03 - 7553912

E: koenlaureys@belgacom.net

Lefever Jean
Zaubeekstraat 39
9870 Zulte

T: 09 - 3883486
M: 0496 - 425577
F: 09 - 3883487

E: info@lefeverjean.be

Lemaitre Bart
Chrysantenstraat 44
9820 Merelbeke

T: 09 - 2315893
M: 0478 - 301146
F: 09 - 2315893

E: info@tuinenbartlemaitre.be

Loontjens J
Kokerstraat 21
9750 Huise

T: 09 - 2323354
M: 0475 - 870344
F: 09 - 2323354

E: jacques.loontjens@telenet.be

Lorre Joris
Hofstraat 168
9200 Dendermonde

T: 052 - 214090
F: 052 - 214090

E: jorislorre@skynet.be

Lucas Erwin
Slootstraat 9
9070 Heusden

T: 09 - 2318730
M: 0486 - 509634
F: 09 - 3287020

E: erwin.lucas@pandora.be

Lyppens W
Brouwerijstraat 23
9920 Lovendegem

M: 0486 - 738235

E: wlyppens@yahoo.com

M&F VOF
Olmenstraat 38
9100 Nieuwkerken-Waas

T: 03 - 7666999
M: 0494 - 575388

E: m-f@telenet.be

Maes Siegfried
Vuntestraat 43a
9690 Kluisbergen

T: 055 - 239955
F: 055 - 313001

E: maes.siegfried@telenet.be

Marie & CÝ VOF
Meersstraat 52
9190 Kemzeke

T: 03 - 7890256
M: 0486 - 313469

E: lian.goethem@gmail.com

Marjo Laureys BVBA
Pierre Jacques Vranckenstraat 32
9160 Lokeren

M: 0477 - 452330

E: marjo.laureys1@telenet.be

Martens Dirk Tuinplanning
Wildernis 13
9190 Stekene

T: 03 - 7892372
M: 0477 - 491021
F: 03 - 7892372

E: dirk.martens.tuinen@pandora.be

Meul Yannick
Kuiperstraat 58
9100 Sint-Niklaas

M: 0477 - 322788

E: yannick.meul@hotmail.com

Mibra
Hogevoorde 19
9950 Waarschoot

T: 09 - 3724449

E: tuinen.mibra@skynet.be

Moens B
ItaliŽnweg 54
9320 Erembodegem

T: 053 - 789030
M: 0475 - 344589

E: bartmoens@pandora.be

Montauban BVBA
Grote Baan 74
9100 Nieuwkerken-Waas

T: 03 - 7779695
F: 03 - 7779743

E: info@montauban.be

Mortier Jan
Bellemstraat 164
9880 Aalter

T: 09 - 3747349
F: 09 - 3747349

E: jan.mortier@proximedia.be

Motte Philippe
Hellestraat 10
9400 Appelterre-Eichem

M: 0477 - 799027

E: philippe.motte@gmail.com

Naert
Rospijkstraat 27
9406 Outer

T: 054 - 339587
M: 0476 - 506145

E: guynaert@hotmail.com

Narcissen BVBA
Land Van Waaslaan 119
9040 Sint-Amandsberg

T: 09 - 3739971
F: 09 - 3739972

E: bvba.narcissen@skynet.be

Natuur in Vorm
Rozenlaan 26
9470 Denderleeuw

M: 0498 - 483126

E: natuurinvorm@telenet.be

Natuuruitbreidingstechnieken
Schoolstraat 58
9200 Dendermonde

M: 0498 - 448492

E: steven_cammerman@hotmail.com

Neyt D
Volpenswege 35
9940 Sleidinge

T: 09 - 3574280
F: 09 - 3574280

E: danny.neyt@skynet.be

Nigella Tuinstyling
Klaverbeekstraat 13
9940 Evergem

T: 09 - 3576370

E: nigella@skynet.be

North Sea Caravans BVBA
Brusselsesteenweg 28a
9090 Melle

T: 09 - 2319319
M: 0495 - 840764
F: 09 - 2314528

E: info@northseacaravans.be

Orinoco Art NV
Eeklostraat 75
9030 Mariakerke

T: 09 - 2168131
F: 09 - 3756399

E: deroy@telenet.be

Out-Line BVBA
Verzusteringslaan 30
9100 Sint-Niklaas

M: 0485 - 121341

E: out-line@pandora.be

Paradise of Japanese KoÔ
Apostelhuizen 17
9270 Kalken

T: 09 - 3678643
F: 09 - 3678633

E: info@paradise-of-koi.be

Passiflora tuinaanlegen-onderhoud
Dobbelsteenstraat 20
9190 Stekene

T: 03 - 2964384
M: 0495 - 776466

E: carl.de.jonghe@telenet.be

Peeraer M
Boomstraat 44
9890 Dikkelvenne

T: 09 - 3841704
F: 09 - 3841704

E: marcel.peeraer@belgacom.net

Perre BVBA
Veldstraat 59a
9080 Lochristi

T: 09 - 3679222
M: 0475 - 792281
F: 09 - 3679741

E: perre.bvba@telenet.be

Piet Debrock BVBA
Langeboeken 13
9930 Zomergem

T: 09 - 3720775
F: 09 - 3724363

E: mail@tuinendebrock.com

Pijkhof BVBA
Pijkestraat 72
9041 Oostakker

T: 09 - 3556067
F: 09 - 3556067

E: tuinaanleg.pijkhof@telenet.be

Plaats. Werkgelegenheidsagentschap
Molenstraat 81
9230 Wetteren

T: 09 - 3657526
F: 09 - 3681162

E: abettens@werkwinkel.be

Plasschaert Tuinwerken BVBA
Gaverland 116
9620 Zottegem

T: 09 - 3607292
F: 09 - 3607204

E: info@tuinwerkenplasschaert.be

Pollentia
Wilderstraat 25a
9400 Appelterre-Eichem

M: 0474 - 825011

E: pollentia@telenet.be

Pomona BVBA
't Angereelstraat 71
9400 Appelterre-Eichem

M: 0495 - 214618

E: pomona@advalvas.be

Pycke H
Biestmolenstraat 23
9636 Nederzwalm-Hermelgem

T: 055 - 213166
F: 055 - 213169

E: hans.pycke@pandora.be

Quercus
Zillebeek 119
9120 Beveren

M: 0477 - 682635

E: quercus_gino_maes@hotmail.com

Quercus tuinen BVBA
Neerstraat 79
9112 Sinaai-Waas

M: 0498 - 581516

E: info@quercustuinen.be

R.G. Tuinen
Bontestraat 10
9572 Sint-Martens-Lierde

T: 055 - 420773
M: 0475 - 220230
F: 055 - 427958

E: rgtuinen@pandora.be

Raman Pascal
Antwerpse Steenweg 94
9080 Lochristi

T: 09 - 3558673
M: 0475 - 917350
F: 09 - 3566285

E: pascal.raman@skynet.be

Rodts Bart
Oude Staatsbaan 140
9991 Adegem

M: 0472 - 983397

E: tuinenrodtsbart@hotmail.com

Roete Pieter
Koestraat 27
9940 Evergem

M: 0494 - 893839

E: pieterroete@telenet.be

Rogiers Koen
Haanhoutstraat 91
9080 Beervelde

T: 09 - 3567371

E: info@tuinen-rogiers.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 18 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?