Tuinaanleg & -onderhoud in Mechelen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (785)
Brussel (182)
Henegouwen (562)
Limburg (390)
Luik (434)
Luxemburg (166)
Namen (292)
Oost-Vlaanderen (806)
Vlaams-Brabant (687)
Waals-Brabant (466)
West-Vlaanderen (822)


 

Tuinaanleg & -onderhoud in Mechelen (regio Antwerpen)



A.B. Tuinaanleg
Wilgenstraat 95
2800 Mechelen

M: 0476 - 626882

E: ab.tuinaanleg@telenet.be

Aardmannetje
Auwegemvaart 92
2800 Mechelen

T: 015 - 260731
M: 0474 - 858611

E: aardmannetje@skynet.be

Botanica Tuinaannemingen
Slachthuislaan 32
2800 Mechelen

M: 0477 - 871081

E: botanica@skynet.be

Catrentall Projects
EmmaŁsdreef 7
2800 Mechelen

T: 015 - 340629
M: 0472 - 817594
F: 015 - 343190

E: catrentallprojects@telenet.be

Claes en Humblet tuinarchitecten NV
Heembeemd 43
2800 Mechelen

T: 015 - 209094
F: 015 - 206309

E: info@claesenhumblet.be

Coppens Bruno
Wilgenstraat 95
2800 Mechelen

T: 015 - 430060
M: 0476 - 626882
F: 015 - 420255

E: ab.tuinaanleg@pandora.be

Deschouwer Yves
Wilgenstraat 60
2800 Mechelen

M: 0484 - 269790

E: yves.deschouwer@hotmail.com

Dumoulin Guido
Landbouwstraat 8
2800 Mechelen

M: 0476 - 777705

E: guido.dumoulin@pandora.be

Rons Chris
Geerdegem Schonenberg 117
2800 Mechelen

M: 0495 - 522263

E: chris.rons@pandora.be

Tuinontwerp Verde
Kleine Nieuwedijkstraat 3
2800 Mechelen

T: 015 - 340793
M: 0486 - 887523
F: 015 - 340793

E: tuinontwerp.verde@advalvas.be

Tuinwerken Croonen
Wolverbosstraat 1
2800 Mechelen

M: 0479 - 401734

E: bartcroonen@telenet.be

Van Praet Nander
Stuivenbergvaart 136
2800 Mechelen

M: 0497 - 678699

E: nander@detreemusketiers.be

Pasbrug
Borgersteinlei 61
2800 Mechelen

T: 015 - 550882

Vandenbreeden F
Schuttersvest 7
2800 Mechelen

M: 0476 - 502636

Witters T
Koningin Astridlaan 196
2800 Mechelen

M: 0496 - 154306

 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?