Tuinaanleg & -onderhoud in Kapellen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (785)
Brussel (182)
Henegouwen (562)
Limburg (390)
Luik (434)
Luxemburg (166)
Namen (292)
Oost-Vlaanderen (806)
Vlaams-Brabant (687)
Waals-Brabant (466)
West-Vlaanderen (822)


 

Tuinaanleg & -onderhoud in Kapellen (regio Antwerpen)



De Ranter Tom, Bunderbeeklaan 8, 2950 KapellenDe Ranter Tom
Bunderbeeklaan 8
2950 Kapellen

M: 0475 - 734777

E: tom@deranter.be
W: http://www.tomderanter.be/

Omdat elke tuin uniek is...

Een tuin is meer dan een bundeling van planten, verharding en gazon. Hij vormt een geheel met uw huis en uw persoonlijkheid. In een ontwerp krijgt dit vorm en wordt dit verwezenlijkt in de aanleg.

Wij staan voor kwaliteit en nauwkeurig afgewerkte tuinen, ook in onderhoud.

Van het kleinste stadstuintje tot de meest exclusieve villatuin, met meer dan 15 jaar ervaring zorgen wij ervoor dat uw tuin een pareltje wordt.
Beckers Tuinen bvba
Vloeiende 92
2950 Kapellen

T: 03 - 6642001
M: 0495 - 222227
F: 03 - 6642066

E: tuinen.beckers@telenet.be

Brys N
Julien Breugelmansstraat 35
2950 Kapellen

T: 03 - 6054688
M: 0475 - 968975
F: 03 - 6054688

E: info@brystuinen.be

Eyckmans Luc
Grensstraat 42
2950 Kapellen

T: 03 - 6647760
M: 0499 - 390068

E: luceyckmans@pandora.be

Gardenair CVBA
Klein Heiken 73a
2950 Kapellen

T: 03 - 6647731
F: 03 - 6051129

E: gardenair@skynet.be

Haseldonckx P
Sevenhanslei 10
2950 Kapellen

M: 0479 - 891580

E: p.haseldonckx@telenet.be

Hydro Design BVBA
Ruyseveltslei 12
2950 Kapellen

T: 03 - 6055385
M: 0475 - 479261
F: 03 - 6055385

E: t.boonen@hydrodesign.be

Janssens Nicolas BVBA
Holleweg 54
2950 Kapellen

T: 03 - 6051452

E: info@nicolas-janssens.com

Mike Robberechts BVBA
Holleweg 102
2950 Kapellen

M: 0474 - 459510

E: mike.robberechts@telenet.be

Omnitechnics BVBA
Kastanjelaan 25
2950 Kapellen

T: 03 - 6650033
M: 0475 - 719433
F: 03 - 6052484

E: omnitechnics@skynet.be

The Gardens BVBA
Bremlaan 1
2950 Kapellen

T: 03 - 6660594

E: henkvanderbend@skynet.be

Vleeschouwer Stefan
Hoevensebaan 158
2950 Kapellen

M: 0495 - 789656

E: vleeschouwer_stefan@hotmail.com

De Bock
Grensstraat 169
2950 Kapellen

M: 0495 - 321869

Groene Groeten bvba
Kalmthoutsesteenweg 125
2950 Kapellen

T: 03 - 6660525
F: 03 - 6660525

PDS Philip De Saedelaer
Hoogboomsteenweg 220
2950 Kapellen

M: 0474 - 719651

Tuinen Van (H)Eden BVBA
Claessensdreef 87
2950 Kapellen

T: 03 - 6517258
M: 0476 - 824193

Van Rompaey K
Koningin Elisabethlei 42
2950 Kapellen

T: 03 - 6643395

Vervoort G
Hoogboomsteenweg 201
2950 Kapellen

T: 03 - 6644401
F: 03 - 6053030

 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?