Tuinaanleg & -onderhoud in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (785)
Brussel (182)
Henegouwen (562)
Limburg (390)
Luik (434)
Luxemburg (166)
Namen (292)
Oost-Vlaanderen (806)
Vlaams-Brabant (687)
Waals-Brabant (466)
West-Vlaanderen (822)


 

Tuinaanleg & -onderhoud in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 18 |


Van Looy Wilfried
Sint-Pieterstraat 7
2400 Mol

T: 014 - 705601
F: 014 - 703298

E: info@dewitteroos.be

Van Mol M
Brechtsebaan 300
2900 Schoten

T: 03 - 6513040
F: 03 - 6581221

E: vanmolmaerc1@skynet.be

Van Nuffelen
Provinciesteenweg 503
2530 Boechout

M: 0477 - 336800

E: van.nuffelen@telenet.be

Van Opstal Gunther
Liersesteenweg 83
2560 Kessel

M: 0477 - 188402

E: vanopstalgunther@hotmail.com

Van Praet Nander
Stuivenbergvaart 136
2800 Mechelen

M: 0497 - 678699

E: nander@detreemusketiers.be

Van Riet W
Overheide 82
2870 Puurs

M: 0476 - 849937

E: van_riet_wim@hotmail.com

Van Sichem E
Blauwhoef 2
2242 Pulderbos

T: 03 - 4641696
M: 0473 - 320246

E: erik.vansichem@gmail.com

Van Tichelen Christophe
Oude Baan 6
2550 Waarloos

T: 015 - 315847
F: 015 - 321474

E: chr.vtichelen@skynet.be

Vanclooster Dimitri
Pullaarsteenweg 24
2870 Ruisbroek

M: 0497 - 031978

E: dimitri.vanclooster@telenet.be

VDP-Landscaping
Vaatjesstraat 46
2580 Putte

T: 015 - 745302
M: 0495 - 171437
F: 015 - 745305

E: info@tuinwerk.be

Verbruggen Urbain NV
Venakkerstraat 10/2
2400 Mol

T: 014 - 311010
F: 014 - 311011

E: tuin@verbruggengroepmol.be

Verdaasdonk T
Gestelsestraat 48
2321 Meer

T: 03 - 3150845
M: 0497 - 500845
F: 03 - 3150845

E: tuinadviesbureau@proximedia.be

Verhagen Bart BVBA
Wuustwezelsteenweg 1
2960 Brecht

T: 03 - 3134409
F: 03 - 3134410

E: bart.verhagen@skynet.be

Verhoeven Tom
Schoutenhoefstraat 28
2360 Oud-Turnhout

M: 0476 - 537217

E: tom.verhoeven1@scarlet.be

Verlinden Boomverzorging
Rosekapellestraat 46
2150 Borsbeek

T: 03 - 3666235
M: 0486 - 215036

E: verlinden.s@skynet.be

Vermeer Cornelis
Zamenhoflaan 12
2900 Schoten

M: 0474 - 594728

E: nelsonfarlake@hotmail.com

Vermeulen Mattijs
Jules Pauwelsstraat 103
2660 Hoboken

M: 0474 - 415943

E: elmatuinwerken@gmail.com

Vermylen Maarten
Dirkputstraat 440
2850 Boom

T: 03 - 2905245
M: 0478 - 359118

E: maarten.vermylen@telenet.be

Verschoren Glenn
Koningsbaan 132
2580 Beerzel

M: 0472 - 800074

E: verschoren.glenn@hotmail.com

Vert et Verte
Kapelstraat 17
2200 Morkhoven

T: 014 - 263450
M: 0475 - 467951
F: 014 - 263451

E: bdekrock@vert-verte.be

Verzorging Van Gael Groen
Eikenlei 6
2930 Brasschaat

T: 03 - 6473106
M: 0472 - 847992

E: verzorging.van.groen@telenet.be

Viridea Tuinarchitektuur BVBA
Antwerpsesteenweg 54
2840 Rumst

T: 015 - 316769
M: 0475 - 274088

E: viridea@skynet.be

Vitalis BVBA
Lage Kaart 462e
2930 Brasschaat

T: 03 - 6530020
F: 03 - 6531591

E: info@vitalistuin.be

Vleeschouwer Stefan
Hoevensebaan 158
2950 Kapellen

M: 0495 - 789656

E: vleeschouwer_stefan@hotmail.com

Vleugels Chris
Herenthoutseweg 4
2222 Wiekevorst

T: 014 - 277525
M: 0473 - 855263

E: vleugels-wuyts@skynet.be

Vos Wim
Zandvliet 49
2480 Dessel

T: 014 - 714169
M: 0476 - 452649

E: etvosje@telenet.be

Vrebosch Luk
Boudewijnlaan 7
2243 Pulle

T: 03 - 4846684
F: 03 - 4846686

E: info@vrebosch.be

Wachters
Kleinestraat 5
2811 Leest

M: 0479 - 444729

E: stijnwachters@hotmail.com

Wauters
Martstraat 8
2820 Rijmenam

T: 015 - 511301
M: 0495 - 387311
F: 015 - 511301

E: wauters.maarten@pandora.be

Weygers Rudy
Kerkstraat 76
2350 Vosselaar

T: 014 - 611978
F: 014 - 613138

E: rudy.weygers@skynet.be

Weymans W
Duffelsesteenweg 267
2550 Kontich

T: 03 - 2889187

E: willy.weymans@pandora.be

Wille E
Oude Baan 80
2990 Wuustwezel

T: 03 - 6635973

E: eric.wille@proximedia.be

Wim Verrezen BVBA
Ilsestraat 86
2260 Tongerlo

T: 014 - 231523
F: 014 - 234186

E: info@wim-verrezen.be

Wirtz Tuinarchitectuur NV
Botermelkdijk 464
2900 Schoten

T: 03 - 6801320
F: 03 - 6801321

E: info@wirtznv.be

Wood Secrets
Beukenlei 36
2960 Sint-Job-in-'t-Goor

T: 03 - 2355534
F: 03 - 3859256

E: info@woodsecrets.be

Yildirim Nese
Bosuil 133
2100 Deurne

T: 03 - 2908734
M: 0475 - 205458
F: 03 - 2908734

E: n.i.m_yildirim@hotmail.com

Young Gardenservice BVBA
Hof van Boechout 3
2530 Boechout

T: 03 - 4551902
M: 0478 - 450511

E: garden.service@telenet.be

A.T.W.
Eikenstraat 113
2840 Reet

T: 03 - 8881092
F: 03 - 8881092

Aanleg voor Tuinen
Armand Segerslei 13
2640 Mortsel

M: 0497 - 194212

Aanleg voor Tuinen haalt zijn kracht als bedrijf uit de intense samenwerking tussen de oprichters, alsook uit het nauw overleg met de klant. Samen zorgen wij voor een sterke oplossing en doorgedreven maatwerk voor elk project.

We gebruiken hierbij een geÔntegreerde kennis van hedendaagse en duurzame principes en toepassingen uit de tuin- en landschapsarchitectuur en de ecologie.
Belangrijk is de uiterste zorg voor de kwaliteit, van ontwerp tot realisatie, tot in de details, voor uw project.
Aannemingsbedrijf L. Janssens
Eikenstraat 14
2840 Reet

T: 03 - 8887020

Abeja BVBA
Berg 36a
2470 Retie

T: 014 - 370523
F: 014 - 370523

Adriaensen T
Bremelshoef 3
2470 Retie

T: 014 - 671462
M: 0499 - 434158

Aerts B
Kapelstraat 32
2380 Ravels

T: 014 - 656271
M: 0479 - 792829

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 18 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?