Tuinaanleg & -onderhoud in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (785)
Brussel (182)
Henegouwen (562)
Limburg (390)
Luik (434)
Luxemburg (166)
Namen (292)
Oost-Vlaanderen (806)
Vlaams-Brabant (687)
Waals-Brabant (466)
West-Vlaanderen (822)


 

Tuinaanleg & -onderhoud in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 18 |


De Tuinhoeve
Reetlei 23
2580 Putte

M: 0478 - 273443

E: marc.peeters5@hotmail.com

De Tuinman
Uitbreidingstraat 6c
2547 Lint

T: 03 - 4541594
M: 0477 - 406316

E: info@detuinman.info

De Vier Winden
Trommelstraat 24
2223 Schriek

T: 015 - 233560
M: 0497 - 532979

E: frank.ruymen@pandora.be

De Vormsnoei
Kalmthoutse Steenweg 219
2990 Wuustwezel

T: 03 - 6634832
M: 0476 - 604935
F: 03 - 2711753

E: krisfleerakkers@skynet.be

De Wit Joris
Mechelsesteenweg 70
2860 Sint-Katelijne-Waver

T: 015 - 634023
M: 0474 - 493647

E: de.wit.joris@pandora.be

Dejongh Kevin
Zilverenhoeksteenweg 108
2920 Kalmthout

M: 0473 - 389963

E: kevin_dejongh@hotmail.com

Dekeyzer Renovaties BVBA
Hooidonkstraat 76
2560 Nijlen

M: 0473 - 524310

E: info@dekeyzer-renovaties.be

Delcourt Tuinarchitectuur
Bieshof 2
2321 Meer

T: 03 - 3151206
M: 0495 - 512257
F: 03 - 3151206

E: tuinarchitectuur.delcourt@skynet.be

Denies Bart
Bosduinstraat 107a
2990 Wuustwezel

M: 0476 - 670061

E: denies.bart@telenet.be

Deschouwer Yves
Wilgenstraat 60
2800 Mechelen

M: 0484 - 269790

E: yves.deschouwer@hotmail.com

DFM Groenbedrijf BVBA
Gilseinde 105
2380 Ravels

T: 014 - 659656
F: 014 - 659291

E: info@dfm.be

Dierckx Ludo Tuindesign BVBA
Voorteinde 85
2260 Tongerlo

T: 014 - 547573
F: 014 - 548183

E: info@ludo-dierckx.be

Diga NV
Frans Van Dunlaan 139
2610 Wilrijk

T: 03 - 2590050
M: 0475 - 694663

E: info@diga.be

Dirk Maris NV
Roobeek 42
2370 Arendonk

T: 014 - 677356
F: 014 - 672158

E: info@graszodenservice.be

Dirkx Thomas
Romboutsstraat 5
2480 Dessel

M: 0472 - 238517

E: thomas.dirkx@hotmail.com

DP-Tuinen
Ter Laken 27
2221 Booischot

M: 0495 - 623885

E: dptuinen@live.be

Dries-Tuinen
Wachtingstraat 13a
2870 Breendonk

M: 0477 - 952149

E: dirk@dries-tuinen.be

Duez Ronny
Tuindijk 82
2223 Schriek

T: 015 - 236865
M: 0486 - 309484
F: 015 - 236865

E: ronnyduez@skynet.be

Dumoulin Guido
Landbouwstraat 8
2800 Mechelen

M: 0476 - 777705

E: guido.dumoulin@pandora.be

Eco-Design
Mechelsesteenweg 290
2830 Blaasveld

T: 03 - 2898678
M: 0476 - 314559

E: info@eco-design.be

Ecology-Projects
Helmstraat 146
2140 Borgerhout

T: 03 - 2710317
F: 03 - 2710317

E: peterdebatist@busmail.net

Ecowell BVBA
Puursesteenweg 394
2880 Bornem

T: 03 - 8251324

E: info@ecowell.be

Ecoworx BVBA
Mechelsesteenweg 290
2830 Blaasveld

T: 03 - 8251324
F: 03 - 8992680

E: info@ecoworx.be

Eikendael
Epicialaan 40
2980 Zoersel

T: 03 - 3835919
M: 0477 - 486923
F: 03 - 3835919

E: eikendael@telenet.be

Ekotuinen
Wiezelo 61
2990 Wuustwezel

T: 03 - 6633241
F: 03 - 6633241

E: ekotuinen@skynet.be

EMTC
Kleinveldweg 5
2970 Schilde

T: 03 - 3850632
M: 0486 - 357032
F: 03 - 3850632

E: emtc@skynet.be

Eyckens Stijn
Beekakkersstraat 20
2340 Beerse

M: 0486 - 866776

E: stijneyckens@hotmail.com

Eyckmans Luc
Grensstraat 42
2950 Kapellen

T: 03 - 6647760
M: 0499 - 390068

E: luceyckmans@pandora.be

Eyking Jan
Torense Weg 10
2940 Stabroek

T: 03 - 5689750

E: jan.eyking@skynet.be

Faes'Gardens
Beersebaan 38
2310 Rijkevorsel

T: 03 - 2972853
M: 0478 - 342621
F: 03 - 2972853

E: mathiasfaes@telenet.be

Feyaerts Guy
Berlaarbaan 111
2860 Sint-Katelijne-Waver

M: 0477 - 637255

E: guy.feyaerts@telenet.be

Fihuma BVBA
Turnhoutsebaan 129-131
2970 Schilde

T: 03 - 3142903
F: 03 - 3151903

E: info@fihuma.be

Flora Nubes
Roosendaalsebaan 88
2920 Kalmthout

M: 0498 - 344826

E: jlmantonissen@hotmail.com

Florenti Tuinen
Villerslei 81
2900 Schoten

T: 03 - 2906595
M: 0495 - 764856
F: 03 - 2906595

E: florentituinen@msn.com

Flower House BVBA
Krijgsbaan 196
2070 Zwijndrecht

T: 03 - 2540102
M: 0476 - 370102
F: 03 - 2540104

E: flowerhouse@skynet.be

Foesier Raf Tuinaanleg-Onderhoud
Oudstrijdersstraat 146
2520 Oelegem

M: 0472 - 374976

E: raffoesier@hotmail.com

Forma Verde
Bekersveld 11
2630 Aartselaar

T: 03 - 8445081
M: 0476 - 893418

E: base_77@hotmail.com

Franken Agro
Postel 32
2400 Mol

T: 014 - 389090
F: 014 - 389099

E: info@franken-nv.be

Frans Agro BVBA
Vaatjesstraat 42
2580 Putte

T: 015 - 755247
F: 015 - 226308

E: info@fransagro.be

Fruytier K
Vaartstraat 29
2830 Willebroek

M: 0494 - 376566

E: kenny.fruytier@hotmail.com

Fyto BVBA
Oelegemsteenweg 73
2160 Wommelgem

T: 03 - 3542784
M: 0496 - 256018
F: 03 - 3534218

E: info@fyto.be

Gaia Groenkreaties BVBA
Parijseweg 103
2940 Hoevenen

T: 03 - 6050787
M: 0477 - 363878
F: 03 - 6050787

E: gaiagroenkreaties@skynet.be

Garden Creation BVBA
Kapellelei 15
2640 Mortsel

T: 03 - 8448818
M: 0495 - 253274
F: 03 - 8448819

E: garden.creation@skynet.be

Garden Design VDP CVBA
Pastoor Mensaertstraat 9
2340 Beerse

M: 0473 - 340656

E: garden.design@telenet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ... | 18 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?